TRANSFERY LOTNISKOWE

Transfer z lotniska lub na lotnisko

Oferujemy profesjonalną, licencjonowaną usługę transferu z lotniska Kraków-Balice do Myślenic w konkurencyjnych cenach. Oferujemy usługę door to door z lotniska Kraków Balice bezpośrednio do miejsca zakwaterowania.

Profesjonalni oraz uprzejmi i pomocni kierowcy gwarantują bezstresową i bezpieczną jazdę do centrum Krakowa lub w dowolnie wybrane miejsce. Nasz pracownik będzie czekał na Państwa w hali przylotów krakowskiego lotniska. Monitorujemy Twój lot, więc jeśli samolot jest opóźniony, poczekamy.

Kierowca pomoże ci z walizkami i zaprowadzi na parking, na którym zaparkowany jest samochód.

Oferta zawiera

Usługa door to door z lotniska w Krakowie do miejsca zakwaterowania lub z hotelu na lotnisko

Meet and great service

Transfer wyłącznie nowoczesnymi, klimatyzowanymi samochodami osobowymi

Monitoring lotu

Wliczone opłaty parkingowe

Prywatna usługa transferu. W podróży uczestniczy tylko Twoja grupa

Więcej o usłudze

 

Nasza oferta obejmuje odbiór z krakowskiego lotniska, wszystkie opłaty parkingowe, szybki i bezstresowy transfer do Twojego hotelu lub z hotelu na krakowskie lotnisko. Nie znajdziesz lepszej oferty na transfer z lotniska w Krakowie. Zapomnij o kłopotach ze znalezieniem taksówki na lotnisku.

Ceny promocyjne i są z góry ustalone. Oferujemy najlepszą obsługę klienta. Prywatny transfer z krakowskiego lotniska nowoczesnymi i wygodnymi samochodami osobowymi. Możliwość przedpłaty lub zapłaty u kierowcy po wykonaniu usługi. Możliwość płatności gotówką jak również za pomocą kart kredytowych / debetowych. Zarezerwuj profesjonalną usługę transferu z krakowskiego lotniska w najniższych cenach, ale na najwyższym poziomie. Nie czekaj dłużej i zarezerwuj transfer już teraz!  

Łatwa i szybka rezerwacja

Skontaktuj się

Godziny pracy biura

PN-PT: Czynne całą dobę

SOB: Czynne całą dobę

NIE: Czynne całą dobę

Telefon

+48 501 339 779